Yoga FLY

YOGA FLY

Yoga Fly, geleneksel yoga, pilates, dans ve hava akrobasi gibi dünyanın en iyi spor yöntemlerinin yararlarını birleştirerek, çağdaş bir spor yaklaşımıdır.

Yoga Fly ile yogaya farklı bir bakış açısı yakalayarak, asma aparatlarıyla hem denge ve kondisyon sağlanırken hem de vücut farkındalığı ve bilincini elde etme şansı yakalayın. Hava adı verilen özel bir yumuşak kumaştan yapılmış özel bir salıncaktır.

Yoga Fly vücut şekil ve egzersiz için yeni ve benzersiz olanakları içeriyor. Özel tekniği sayesinde hareketleri gerilimli bir şekilde serbest bırakarak sağlıklı bir yaşam için omurga sıkışmasına yardımcı olur. Eğlence, mutluluk, sevinç özgürlük ve ilham duygularını yeniden hissetmenizi sağlar.

Yoga Fly’ın Faydaları

Yoga Fly, sakinleştirir, nefes ritmini ve mental zihin kirliliklerini düzenler. Ters duruşlarla stres ve gerilimi azaltır.

Yoga Fly, serbest bırakma hareketleri ile sağlıklı bir yaşam için en faydalı bir şekilde omurganızdaki, belinizdeki sıkışıklıklardan ve ağrılardan uzaklaştırıp, sağlıklı bir omurgaya sahip olmanızı sağlar.

Yoga Fly, çeşitli uzama ve yoga germe hareketleriyle vücut ağrılarını ortadan kaldırır. Vücut ağırlığını serbest bırakma halinde hem zihinsel hem de fiziki, derin gevşemeler sağlar.